Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

NMC Brandy Big

nafukovacia panna
    Počet otvorov
    Vibrácie
    tělová

Nafukovacia panna v životnej veľkosti s tromi telesnými otvormi. Táto náruživá krásna panna vždy uspokojí všetky Vaše sexuálne potreby a záleží len na Vás, či sa budete chcieť oddávať klasickým alebo orálnym či análnym hrátkam !!!  Ak sa oddáte do náručia zrovna tejto kráske, určite nebudete ľutovať. Poslúži Vám v každú chvíľu, každý deň, kedykoľvek sa Vám zachce.

Nafukovacia panna s tromi milostnými otvormi a zachytená autentickou tvárou. Nikdy nepovie nie! Nezabudnite použiť lubrikačný gél, ktoré okorenia vaše milostné zážitky.

Upozornenie:

Panna nesmie byť zaťažená váhou tela aby nedošlo k deštrukcii - roztrhnutiu !! Pannu je možné použiť len v polohe "na boku" alebo "zhora". Roztrhanie materiálu nie je reklamačná vada!

Pred prvým použitím riadne umyte pannu teplou vodou a mydlom, alebo použite čistiaci prostriedok z našej ponuky.

Rozmery - životná veľkosť, Farba - telová ( maľovaná ), Materiál - PVC

Na sklade • 1 variantDarček4,5 €97 % • 2 978 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt

• Vcelku pevný materiál, prsia a tvár sú z hrubšieho materiálu
      • Otvory pri použití lubrikačného gélu pôsobia veľmi príjemne
      • Celkový tvar je vyhovujúci, výška je 153cm
      • Mám ju nafúkanú tretí deň a vôbec nefučí

Za 19,-EUR je to perfektná sexuálna pomôcka. Obliekol som si ju do sieťovaného overalu s otvormi na prsia. Vyzerá naozaj vzrušujúco. Dá sa s ňou pekne vyblázniť. Viacej ma vzrušuje ako drahá realistická vagína, ktorú som už odstavil. Netreba váhať, treba ju objednať. Je to proste dokonalá frajerka :-)))